63378 : Sommerhus i Svaneke til 6 personer
Fra stuen er der udgang til en hyggelig lukket terrasse med havemøbler og grill.
Svaneke Torv Svaneke Torv ligger kun 100 meter fra Madvighuset. Glæd dig til de hyggelige markedsdage. Atmosfæren er livlig, og der er masser af gode tilbud at få fra de lokale markedshandlere.
Bliver du fristet af en kold øl på Svaneke Bryghus, eller går du videre til de næste fristelser? Svaneke er fuld af lækkerier. Håndlavet is, hårdt slik, lakrids og vingummier...og det er ikke kun dine smagsløg, der vil blive glade. Dine øjne vil også elske de smukke designerbutikker med tøj, glaskunst og antikvitetshandlere.
Med et smil på læben fortsætter du til Svaneke Havn. Her kan du få frisk fisk fra de lokale fiskerbåde, eller måske bare nyde den skønne atmosfære. Snart vil en dejlig aroma byde dig velkommen. Svaneke Røgeri byder indenfor med et væld af velsmagende røgvarer. Gå en tur ad den smukke kyststi i Svaneke. Sæt dig ned på de varme klipper. Mærk ferieånden.
Det er ikke uden grund, at Svaneke er Bornholms mest eftertragtede ferieby... og når du vælger Madvighuset, har du det perfekte sted at bo i Svaneke.
= åbent for booking
= lukket for booking
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Priser:
| Periode | Pris i DKK |
|---|
Yderligere informationer fra udlejeren: