45576 : Sommerhus i Hals til 4 personer
Huset indeholder entre med plads til overtøj og sko, mindre badeværelse med bruseniche, køkken i åben forbindelse med opholdsstue og værelse med køjeseng samt soveværelse med dobbeltseng og skabe. Der er fibernet installeret, men ingen tv-kanaler. Der er derimod mulighed for at streame egne streamingstjenester via Apple-tv. Huset opvarmes ved hjælp af el-varme samt luft/luft varmepumpe, som er placeret i stuen.
Der er på grunden endvidere anneks med to sovepladser. Bemærk, at annekset ikke har installeret el og ikke er isoleret og derfor ikke egner sig til overnatning i de kolde perioder, hvorfor huset anbefales til fire udenfor sommersæsonen.
På den 1250 m2 store grund er der god plads til boldspil og leg. Der er legehus og rutsjebane samt trampolin (benyttes på eget ansvar/forsikring). Udlejes ikke til ungdomsgrupper.
Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.
Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.
Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.
Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.


|
Priser:
Periode | Pris i DKK |
---|
Yderligere informationer fra udlejeren: