08488 : Sommerhus i Kongsmark Strand til 6 personer
200 meter fra huset ligger et fællesareal med fodboldmål, legeplads og petanguebane. Der er gode fiskemuligheder og kig til Storebæltsbroen. Der er nærmiljø med restauranter, ishuse og brede og lyse sandstrande.Udlejes ikke til ungdomsgrupper.
Der vil under opholdet komme en havemand for at slå græsset. Denne må ikke afvises. I vil selvfølgelig blive kontaktet og informeret inden af lokalkontoret inden denne ankommer.
Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.
Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.
Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.
Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.


|
Priser:
Periode | Pris i DKK |
---|
Yderligere informationer fra udlejeren: