49470 : Sommerhus i Fjellerup Strand til 6 personer
Feriebolig beliggende midt på Fjellerup strand med tilhørende anneks. I hovedhuset forefindes der et lille køkken samt to værelser, stort badeværelse med wc, håndvask, bruseniche og vaskemaskine. Huset er hyggeligt indrettet og der er mulighed for at sidde og nyde brændeovnen eller sidde og se tv. På terrassen på to af husets sider kan I grille og nyde de danske sommeraftener. I kan se Kattegat fra terrassen. På den 1200 m2 store grund kan børnene lege og spille bold.
Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.
Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.
Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.
Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.
Annonce ID:
49470
Sted:
Fjellerup Strand
Udlejertype:
Bureau (Dancenter)
Personer:
6 pers.
Soverum:
4 soverum
Byggeår:
1966
Husareal:
57 m2
Husdyr må medbringes:
Nej
Rygning tilladt indendørs:
Nej
Havudsigt:
Nej
Swimmingpool:
Nej
Spabad:
Nej
Sauna:
Nej
Vaskemaskine:
Ja
Tørretumbler:
Nej
Opvaskemaskine:
Nej
Microbølgeovn:
Nej
Brændeovn:
Ja
Varmepumpe:
Nej
Sat-tv:
Nej
Fordeling af sovepladser : 1 Anneks: (1DS)


|
Priser:
Periode | Pris i DKK |
---|